İçine Girilebilir Raf Sistemleri (Drive in)

İçine girilebilir raf sistemleri, aynı özelliklerdeki ürünlerin depolanmasına uygun olan sistemlerdir. Stoklama açısından kullanılabilecek en uygun depolama sistemleri ürünleridir. Bu sistemlerde kullanılan kılavuz rayı sayesinde hem giriş ve çıkışlar kolaylaşır hem de ayaklara hasar vermesi önlenir. Soğuk hava depoları ve yüksek ısıdaki depolarda galvaniz yapılması önerilir. Bu ürünler aynı ürünlerin yakın alanlara veya aynı raf üzerine stoklanmasını veya depolanmasını sağlar. Böylece istediğiniz ürün ve ürün  gruplarını kolayca bulabilirsiniz.

Ürün Hakkındaki Teknik Bilgiler

İçine girilebilir raf sistemleri için travers yerine taşıma için raylar kullanılmaktadır. Sistemin daha kaliteli, daha sağlam ve daha çok ekonomik olması, monte ve demonte özelliklerine sahip olması, raf aralıklarının özel  ebatlarda ayarlanabilir olması, en az alanda en çok ürünü taşıması ve diğer sistemlere göre yine en az alanda maksimum depolama alanları yaratarak alandan tasarruf sağlaması en önemli özellikleridir.

  • Mevcut depo alanında maksimum ürün kapasitesi (%85'e kadar).
  • Ürün raflarının arasındaki koridorların en aza indirilmesi.
  • Ürün giriş ve çıkışlarının kolaylıkla denetimi.
  • Yükleme kanalları farklı çeşitlerde birçok ürünlerin stoklanmasına olanak sağlar.
  • Ürünlerin bulunduğu raf kanallarına tek taraftan giriş ve çıkış yapılan bu raf sisteminin yanı sıra, ürünlerin bulunduğu raf kanallarına her iki yönden de giriş ve çıkış yapılabilen raf sistemi de (drive through) uygulanabilir.

Sizlerde bu ürün hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

YUKARI
error: